Centrum Informacji Turystycznej

Dolnośląska Informacja Turystyczna

 
 
 
 

Wyobraźmy sobie miejsce tak przyjazne, że stanowi ono kwintesencję tradycyjnej, polskiej gościnności… a jednocześnie miejsce w którym każdy znajdzie to, czego szuka, miejsce które odpowiada na wszystkie potrzeby, do którego po prostu chce się wracać. Brzmi cudownie? Każdy kto choć raz przekroczył próg Centrum Informacji Turystycznej dobrze wie, że takie miejsce istnieje naprawdę i to właśnie tu najmocniej bije serce Wrocławia- wszystko rzecz jasne dzięki turystom. W Centrum Informacji Turystycznej można bez problemu i nieodpłatnie uzyskać informację na temat, imprez, restauracji, hoteli, wynajmu aut, czy wycieczek z przewodnikiem. A łącząc pożyteczne z przyjemnym można przy okazji zaopatrzyć się w pamiątki, których wybór – grzechem byłoby się nie pochwalić – jest tu naprawdę oszałamiający

   

Regionalne produkty i pamiątki typowe dla Dolnego Śląska w jednym miejscu i to w samym centrum Wrocławia. Zanim wyruszysz w podróż po urokliwych zakątkach województwa,  warto zajrzeć do  Dolnośląskiej Informacji Turystycznej – Polskie Frykasy Wyroby Regionalne, gdzie odkrywamy tajemnicę tutejszych specjałów. Rozpieścimy Twoje kubki smakowe i receptory węchowe a wszystko to dzięki konfiturom, sokom, miodom, serom, czy smakowitym słodkościom – prawdziwa uczta dla zmysłów. Te niezwykłe pamiątki spożywcze możemy przygotować w niepowtarzalnych zestawach i koszach prezentowych, oczarują niepowtarzalnością i elegancją, a nasi pracownicy zadbają by każdemu przy wyjściu towarzyszył szeroki uśmiech niekłamanej satysfakcji.

  

 
 

Otwarte:

9.00–21.00 (sezon letni)
9.00–19.00 (sezon zimowy)

tel [+48 71] 344 31 11

fax [+48 71] 344 29 62

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Otwarte:

10.00–18.00

 

tel [+48 71] 342 28 98

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 Orfin Sp. k.
Polskie Frykasy
   Centrum Informacji Turystycznej
 Dolnośląska Informacja Turystyczna

Napisz do nas

JoomShaper